Nasza firma istnieje na rynku usług pralniczych od 1998 roku. Świadczymy usługi prania wodnego, chemicznego, magla oraz prania dywanów zarówno dla klientów indywidualnych jak również hoteli, restauracji i innych placówek i instytucji. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę krótko i długoterminową. W naszym zakładzie stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, używamy niezawodnych środków piorących, które w połączeniu z doświadczeniem wysoko wykwalifikowanego zespołu gwarantują najwyższą jakość usługi.

Pracujemy z pełnym zaangażowaniem i zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Dodatkowo służymy fachowym doradztwem.

Naszym priorytetem jest zachowanie standardów jakości i terminowości przy stosunkowo niskiej cenie.

Ada

Ada zarządza finansami i dba o płynność finansową firmy. Decyduje o składzie zespołu i wciąż poszukuje kolejnych nowych rozwiązań, które mogą usprawnić pracę i obniżyć końcowy koszt usługi dla klienta.
Ada

Natalia

Natalia odpowiedzialna jest za przygotowanie miejsca pracy codziennie o 5 rano. Czuwa nad jakością obsługi klienta i zarządza czasem naszego personelu.
Natalia